Categories Odevy

Saténová blúzka s vôňou a dlhými rukávmi

Materiál:

Odolný, elastický a príjemný na dotyk materiál. Oblečenie vyrobené z tejto tkaniny bude trvať dlhšie ako jednu sezónu, pretože dokonale zachováva svoj tvar po opakovanom umývaní, prakticky sa neroztrhne. Absolútne výhody materiálu patrí skutočnosť, že terylene dokonale zachováva farbu, čo znamená, že tlač nebude horieť a nezmizne.

Zloženie: 100% terylén.

Odporúčania pre starostlivosť:

Starostlivosť o terylénovú tkaninu je veľmi jednoduchá-všetky režimy prania v práčke sú vhodné na umývanie tohto materiálu, oblečenie okamžite suché, odporúčame žehliť oblečenie zvnútra v režime „syntetický“.

Description:

„Ak chcete vytvoriť lakonické každodenné oblečenie, blúzka môže byť kombinovaná s tmavými džínsy, vysokými topánkami-kozákmi a dvojitým kabátom skráteného štýlu . Keď idete na večerné podujatie, kombinujte blúzku so širokými tmavými nohavicami s vysokými podpätkami s trendovou vložkou Python a perličkovými náušnicami.“

Rez s efektom vône je jedným z najpopulárnejších štýlov sezóny FW’19. Na jesenných predstaveniach sa podobné modely objavili v zbierkach Chloé, Max Mara, Saint Laurent a Ermanno Scervino. Saténová blúzka je vyrobená v módnom sezónnom odtieni tmavého čedaru z Inštitútu Pantone Color Institute. Je doplnená širokým anglický golier, ktorý pridáva prvky súčasnej moci obliekanie štýl modelu, a predĺžené rukávy s manžetami – podobné modely sa objavili na jeseň zbierky Chloe a Bottega Veneta.

Údaje:

  • Vlastná výroba (Rusko, Petrohrad);
  • Cut s vôňou efektom-FW ‚ 19 mólo trend z prehliadok Chloé, Max Mara, Saint Laurent a Ermanno Scervino;
  • Dark Cheddar-Dark cheddar) – aktuálny odtieň sezóny FW ‚ 19 od Pantone Color Institute;
  • Široký anglický golier s klopami-prvky v štýle power dressing;
  • Voľná blúzka je vhodná pre akýkoľvek typ postavy.

Ako súčasť: 100% terylén je odolný, nezmršťovateľný materiál, ktorý dokonale zachováva svoj tvar a farbu.

Obrázok:

Na veľkosti modelu XS, parametre 87/64/88, výška 172 cm.